Zespół

 

Jens Hardkopf

kierownik motażu / serwisu
jens.hardekopf@heinenheinen.biz
Telefon: + 49 4451 122-101

 

Pia Söchting

asystent serwisowy
pia.soechting@heinenheinen.biz
Telefon: + 49 4451 122-102

 

Christian Cwikla

usługi w zakresie prac związanych z automatyzacją
christian.cwikla@heinenheinen.biz
Telefon: +49 4451 122-105
Komórka: +49 160 97866025

 

Wilfried Elberling

usługi posprzedażne na terenie kraju
wilfried.elberling@heinenheinen.biz
Telefon: +49 4451 122-125
Komórka: +49 171 9753224

 

Krystijan Gerwatowski

usługi posprzedażne na terenie kraju
krystijan.gerwatowski@heinenheinen.biz
Telefon: +49 4451 122-204
Komórka: +49 173 8692432

 

Chris Kollakowski

usługi posprzedażne poza terenem kraju
chris.kollakowski@heinenheinen.biz
Telefon: +49 4451 122-183
Komórka: +49 170 925 16 75

 

Anja Meyer

zaopatrzenie w części zamienne
anja.meyer@heinenheinen.biz
Telefon: +49 4451 122-154

 

René Maciejczyk

usługi posprzedażne poza terenem kraju
rene.maciejczyk@heinenheinen.biz
Telefon: +49 4451 122-183
Komórka: +49 170 925 16 75

 

Stefan Moritz

usługi w zakresie prac związanych z automatyzacją
stefan.moritz@heinenheinen.biz
Telefon: +49 4451 122-123
Komórka: +49 160 90 56 70 22

 

Dipl.-Ing. Gerold Praß

inżynier procesu
gerold.prass@heinenheinen.biz
Telefon: +49 4451 122-193
Komórka: +49 171 7676211

 

X

Osoba kontaktowa

Wybierzcie Państwo swój kraj, abyśmy mogli podać właściwą osobę kontaktową.